wz

VA: The Ultimate Guide

Odhalte históriu Akadémie sv. Vladimíra, preskúmajte temnú psychológiu ukrývajúcu sa za magickým putom Rose a Lissy a zistite ešte viac zakázaných tajomstiev o Morojskej spoločnosti. Táto jedinečná príručka predstavuje všetko, čo čitatel chce a potrebuje, aby sa ponoril ešte hlbšie do sveta Vampire Academy, Frostbite, Shadow Kiss, Blood Promise, Spirit Bound a Last Sacrifice... každé trápenie, každú zrada, každú obeť a omnoho viac!

(Zdroj / Preklad z katalógu Razorbill)

03.03.2011
Richelle na svojom blogu zverejnila správu o tom, že 15. novembra 2011 vychádza "Vampire Academy: The Ultimate Guide" - teda príručka k Vampírskej akadémii. Mal by to byť obrovský zdroj informácií o postavách, príbehu a rôznych detailoch zo sveta VA série. Richelle však bude len poskytovatelom potrebných informácií a samotnú knihu napíše spisovatelka Michelle Rowen.

04.10.2013
Na 31. december 2013 bolo ohlásené vydanie reedície "Vampire Academy: The Ultimate Guide", v ktorom sa okrem pôvodného obsahu nachádzajú aj farebné fotografie z filmovej adaptácie prvej časti VA série.