wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Vampire Academy (Movie) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Movie) | (0) Comments
[24 Sep 2013]
Movie Stills (2) + Marketing Photos (1)
Na oficiálnom twitteri distribútorskej spoločnosti sa takmer každý deň objavujú nové a nové fotky, či už oficiálneho alebo marketingového charakteru. Máme tu napríklad fotku Rose so strieborným kolíkom v ruke, prvú fotku Jesseho či profilové obrázky Rose a Lissy.

Okrem iného založili aj oficiálny Tumblr, ktorý slúži k trochu netradičnej propagácii filmu. St. Vlad´s "GUSH" je totiž niečo ako ukážka života študentov na Akadémii v štýle Gossip Girl laughing

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interviews icon
Posted by Michelle in Interviews | (0) Comments
[09 Sep 2013]
Otázky a odpovede so scenáristom VA
Scenárista Dan Waters pred časom poskytol rozhovor pre Teen.com, v ktorom vyjadril svoj názor na Vampire Academy, našu hlavnú hrdinku a hercov, ktorých vo filme uvidíme, prezradil niečo málo o zmenách, ktoré oproti knihe vo filme nastali, a omnoho viac...

Stále zostáva množstvo času, kým sa Vampire Academy: Blood Sisters dostane do kín – vážne, 14. február nie a nie prísť! – ale to neznamená, že medzičasom nedostaneme kopu VA ochutnávok na maškrtenie... ako napríklad Q&A so scenáristom!

Mali sme šancu porozprávať sa s Danom Watersom o filme na čele so Zoey Deutch založenom na YA novele autorky Richelle Mead, a on vysypal zopár šťavnatých detailov o prichádzajúcom filme, vrátane porovnaní s Twilight (ale tiež The Hunger Games a The Mortal Instruments), ale aj o tom, nakolko bad-ass Dimitri Belikov vlastne je a taktiež o vášnivej scéne s príveskom...

Prečítať celý článok
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[04 Sep 2013]
Indigové kouzlo - Vydané!
Dnes sa na pulty českých kníhkupectiev dostalo české vydanie tretieho pokračovania Bloodlines série - Indigové kouzlo.

Povinnost je jedna věc. A láska druhá. Co když ale jdou proti sobě?

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs.

Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby jakožto člověk chodila s vampýrem, ale copak si může v něčem takovém poručit?

Zároveň Sydney pátrá po zběhlém alchymistovi Marcusi Finchovi, který zřejmě střeží veliké tajemství indigového kouzla. A možná má i informace o tom, že alchymisté Sydney celý život lhali a jen ji využívali...

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[02 Sep 2013]
Súťaž o The Indigo Spell
Český preklad The Indigo Spell vychádza už o dva dni a Domino si pre svojich čitatelov pripravilo súťaž práve o toto v poradí tretie pokračovanie Bloodlines série!

Súťaží sa do 8.9., preto neváhajte a skúste svoje šťastie už dnes!

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[30 Aug 2013]
Názov piateho dielu!
Štvrté pokračovanie Bloodlines série sa ešte ani nedostalo na pulty kníhkupectiev, no my už poznáme názov piateho dielu!


Silver Shadows / Strieborné tiene
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[30 Aug 2013]
The Fiery Heart - 2. kapitola
Na internete už nájdete na prečítanie aj druhú kapitolu k The Fiery Heart! Len pre pripomenutie, prvá kapitola, písaná z pohladu Adriana, bola uverejnená koncom Júla.
Druhú kapitolu, z pohladu Sydney, si môžete prečítať na stránkach hollywoodcrush.mtv.com.
The Fiery Heart vychádza v anglicky hovoriacich krajinách 19.11.2013, zatial čo český preklad The Indigo Spell nás čaká už 4.9.2013.
Richelle Mead icon
Posted by Michelle in Richelle Mead | (0) Comments
[30 Aug 2013]
Filmový twitter chat s Richelle
22. júla prebiehal na @VAOfficialMovie twitter chat s Richelle Mead, ktorá odpovedala fanúšikom na otázky týkajúce sa filmu.
Q: Majú herci a scény blízko k tomu, čo si si pri písaní predstavovala?
RM: Áno! Herci sa úžasne zhodujú s tým, čo som mala v hlave, a scény dokonca prekonali to, čo som si predstavovala. Nádhera.
Prečítať celý článok

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews