wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Site Stuff icon
Posted by Michelle in Site Stuff | (0) Comments
[20 Dec 2014]
Šťastné a veselé Vianoce!
Všetkým návštevníkom nášho webu a verným fanúšikom Vampire Academy želáme šťastné a veselé Vianoce a krásne prežité vianočné sviatky!

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[19 Dec 2014]
5 kapitol z The Ruby Circle
Vydavatelstvo Penguin rozbehlo stránku pre posledné pokračovanie Bloodlines série - The Ruby Circle. Fanúšikom sa už podarilo zdielaním hashtagu #LoveWillConquerAll odomknúť prvých päť kapitol, ktoré si môžete prečítať práve na tomto webe.

Kapitoly 1-3
Kapitoly 4-5


V ďalších týždňoch, až do vydania knihy - čo bude 10.02.2015 sa budú odomykať ďalšie okienka, ktoré dajú fanúšikom možnosť zasúťažiť si o rôzne ceny.
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[05 Sep 2014]
Obálka The Ruby Circle
Pred dvoma mesiacmi vyšlo piate pokračovanie Bloodlines série - Silver Shadows, ktorého český preklad pre nás zabezpečí Domino už 3.decembra 2014. Vo februári 2015 zas v angličtine vychádza posledná časť série, ktorá nesie názov The Ruby Circle. A takto vyzerá jeho obálka:

imagebam.com
Vampire Academy (Movie) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Movie) | (0) Comments
[06 Aug 2014]
Frostbite News #2
imagebam.comProducenti Mike Preger, Jillian DeFrehn a Deepak Nayar rozbehli na IndieGoGo.com zbierku na podporu Frostbite. Ich cielom je vyzbierať od fanúšikov Vampire Academy 1.5 milióna dolárov v období od 6. augusta do 5.septembra. Táto suma má byť akýmsi "dôkazom", že VA má dosť fanúšikov, ktorým na filmovom pokračovaní záleží, a bola to požiadavka stanovená tými, ktorí plánujú film financovať. Záujemcovia si môžu vybrať jeden z trinástich balíčkov, pričom najnižšia suma je 10 dolárov. Samozrejme, čím je suma vyššia, tým väčší darček pre prispievatela - od aktuálnych noviniek, fotografií, tričiek, podpisaného scenára a fotiek, cez prístup k digitálnej verzii Frostbite filmu a jeho scenáru, až po možnosť zahrať si vo filme okoloidúceho študenta či stráviť jeden deň priamo na natáčaní.
imagebam.com
(Podrobnejšie info o kampani nájdete priamo na stránke IndieGoGo.)

Kto by mal film režírovať, to zatial nevieme. Vieme však, že úlohu scenáristu si Daniel Waters nezopakuje - scenár pre Frostbite už totiž napísal Piers Ashworth. Na Twitteri tiež zverejnili túto ukážku:
imagebam.com

Pokial ide o hercov, producenti majú "v pláne" zostať pri pôvodnom obsadení, ale ich návrat závisí od ich dostupnosti. Video, ktoré producenti zverejnili, však dokazuje, že predstavitelia našich hlavných hrdinov na VA nezanevreli.
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[29 Jul 2014]
Silver Shadows - vydané!
Piaty diel Bloodlines série, Silver Shadows, sa dočkal svojho vydania v anglicky hovoriacich krajinách. Čoskoro sa určite začnú objavovať rôzne spoilery, ale my sa im pokúsime vyhnúť minimálne do vydania českého prekladu. Ten je stanovený na 3.12.2014 a vyjde pod názvom Pokrevní pouta 5: Stříbrné stíny.

Nadcházejí velmi temné časy...

V předešlém díle Sydney Sageová učinila životní – a nevratné - rozhodnutí. Uposlechla svůj šestý smysl a rozhodla se hodit za hlavu všechno, v čem vyrůstala. Přesněji řečeno všechno, co jí do hlavy vtloukali Alchymisté.

Jí i Adrianovi se celý svět rozbil na kousky. Nezbývá jim teď nic jiného, než ty kousky trpělivě sbírat a snažit se vrátit svůj vztah tam, kde byl dřív. Pokud ale chtějí začít myslet na lásku, musí v první řadě přežít.

Sydney je lapena v nepřátelském světě a stojí ji spoustu sil, aby neztratila sama sebe. Adrian by si také rád zachoval víru, že se všechno v dobré obrátí, ale pak se ho znovu zmocní staří démoni a nová pokušení. Začíná být jasné, že je čekají velmi temné časy... [DOMINO]

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[24 Jul 2014]
Silver Shadows teaser trailer #3
Vampire Academy (Movie) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Movie) | (0) Comments
[15 Jul 2014]
Frostbite News #1
OVAM dnes zverejnilo ďalšie informácie ohladom Frostbite filmu. Podla všetkého sa im podarilo nazbierať dostatočné množstvo prostriedkov, aby sa mohli pustiť do prác na druhom filme. Potrebujú však "dôkaz, že fanúšikovia naozaj chcú, aby séria pokračovala". Ďalšie informácie o tom, ako bude toto "dokazovanie" prebiehať, by sme mali dostať koncom týždňa.

Čo si myslíte vy? Má význam snažiť sa dostať do kín aj druhé pokračovanie, alebo to podla vás bude strata času (a peňazí)? Osobne si nie som istá, ako to dopadne, pokial to bude mať na starosti tá istá distribučná spoločnosť, keď vieme, ako negatívne sa k prvému filmu stavali ešte pred jeho uvedením do kín. V každom prípade, určite mnohí z nás chcú vidieť na velkom plátne konečne aj Eddieho a v prvom rade teda Adriana Takže... #Frostbite2015?

We are excited to announce that we have raised the majority of our funds for FROSTBITE - but there is one small catch (we told you this wouldn't be easy)...We need proof that the fans truly want to see the franchise continue. And so, we will be launching a crowd funding campaign and putting the power in your hands. More details to come later this week.

So, #VAFamily - Are you ready to make history? #Frostbite2015
Official Vampire Academy Movie

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews