wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[15 Mar 2011]
Anotácia k Bloodlines
Vydavatelstvo Razorbill zverejnilo vo svojom jesennom katalógu nie len informácie o príručke k Vampire Academy, ktorá by mala vyjsť v jeseni tohto roku, ale aj stručnú anotáciu k Bloodlines, prvému dielu novej série taktiež zo sveta Vampire Academy.

Vzhladom k tomu, že anotácia obsahuje spoiler z posledného dielu prvej série, ktorý v českom preklade vychádza už o mesiac, som ju uložila do celého článku. Ak sa teda medzi vami nachádza niekto, kto ešte nevie (a nechce dopredu vedieť), ako Vampírska akadémia skončí, radšej sa celému článku vyhnite. Vy ostatní, zvedaví, viete, čo máte robiť aww

Zdroj: Razorbill

Prečítať celý článok
Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[13 Mar 2011]
Vampire Academy: The Ultimate Guide
Richelle na svojom blogu zverejnila správu o tom, že v Novembri tohto roku (presne 15. novembra) vychádza "Vampire Academy: The Ultimate Guide" - teda príručka k Vampírskej akadémii. Mal by to byť obrovský zdroj informácií o postavách, príbehu a rôznych detailoch zo sveta VA série. Richelle však bude len poskytovatelom potrebných informácií a samotnú knihu napíše spisovatelka Michelle Rowen.

EDIT: Pridávam anotáciu z katalógu Razorbillu:

"Odhalte históriu Akadémie sv. Vladimíra, preskúmajte temnú psychológiu ukrývajúcu sa za magickým putom Rose a Lissy a zistite ešte viac zakázaných tajomstiev o Morojskej spoločnosti. Táto jedinečná príručka predstavuje všetko, čo čitatel chce a potrebuje, aby sa ponoril ešte hlbšie do sveta Vampire Academy, Frostbite, Shadow Kiss, Blood Promise, Spirit Bound a Last Sacrifice... každé trápenie, každú zrada, každú obeť a omnoho viac!"
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[13 Mar 2011]
Najnovšie správy z OVAM
Správa z oficiálnej stránky VA filmu na FB:

"Vieme, že tu bolo v posledných dňoch ticho... okej, celý týždeň... boli sme zaneprázdnení. Čo je vlastne dobrá správa. Dúfame, že tento mesiac budeme mať nejaké novinky. Vaša trpezlivosť sa vyplatí, to slubujeme!"

Čo myslíte? Žeby sa dianie okolo filmu predsa len pohlo vpred?
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[13 Feb 2011]
Obálka Bloodlines
EW.com odhalili vzhlad obálky k prvému dielu spin-off série - Bloodlines! Obálka zachytáva našu novú hlavnú hrdinku Sydney i spolu s jej alchymistickým tetovaním. A kto je tým záhadným mužom vedla nej? To, pokial ste prečítali posledný diel Vampírskej akadémie - Last Sacrifice -, už určite viete ;)

Zdroj: EW.com

Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[13 Feb 2011]
Ukážka z Last Sacrifice
Na webe vydavatelstva DOMINO nájdete úryvok z prvej kapitoly posledného dielu VA série - Poslední oběť, ktorý v českom preklade vychádza už 11.04.2011!
Nemám ráda klece.

Dokonce ani do zoo nechodím ráda. Když jsem byla v zoo poprvé, málem jsem z toho dostala záchvat klaustrofobie, když jsem tam viděla ta ubohá zvířata. Nedovedla jsem si představit, že nějaký tvor takhle žije. Někdy jsem měla špatný pocit dokonce i ze zločinců odsouzených k životu za mřížemi. A rozhodně jsem nečekala, že bych i já svůj život prožila ve vězení.

Čítať ďalej >>
Graphic Novels icon
Posted by Michelle in Graphic Novels | (0) Comments
[13 Feb 2011]
Novinky o grafickej novele k VA a Frostbite
Emma Vieceli (ilustrátorka grafickej novely VA) napísala na svoj web správu o tom, že práve skončila s prácou na ilustráciách k Vampírskej akadémii. Komiks má podla všetkého 144 strán a akonáhle Emme pošlú z Leigh Dragoon scenár, začne pracovať na ilustráciách k druhému dielu VA série - Frostbite!

Pripomínam, že grafická novela má dátum vydania stanovený na 23. augusta 2011, rovnako ako prvá časť spin-off série – Bloodlines!

[Emma´s Twitter] [Emma´s DeviantArt]
Extra icon
Posted by Leca in Extra | (0) Comments
[08 Feb 2011]
Soutěž s Arcane Vault
Zdravím všechny a doufám, že mi ic.cz dovolí dokončit tuhle aktuálku. Mám pro Vás zajímavou zprávu komunita fanoušků vampire academy "Arcane Vault" se rozhodla dokázat, že má ty nejkreativnější fanoušky... a proto se pořádají soutěž o ceny.

Vašim úkolem bude vytvořit book cover k jakémukoli dílu VA. Můžete použít photoshot, nebo klidně svou ideální obálku knihy nakreslit třeba tužkou. Soutěž bude probíhat od 11.2. do 4.3. 2011. Bližší informace najdete na facebookových stránkách Arcane Vault Takže pokud uplíváte touhou tvořit si svou vlastní obálku - určitě se zapojte...
aww

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews