wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Richelle Mead icon
Posted by Leca in Richelle Mead | (0) Comments
[27 Apr 2011]
CBC awards
Richelle na svém FB postla docela zajímavou věc...
Here's a deal for you, since so many have asked. If Spirit Bound wins in the CBC awards, I'll write a short story about Dimitri & Rose visiting his family in Russia.


Překlad pro němčináře: Pokud kniha Spoutáni magií vyhraje v soutěži CBC (Childern´s choice book awards) Richelle napíše krátkou povídku, pojednávající o návštěvě Rose a Dimitriho u jeho rodiny v Rusku... Což určitě zajímá nejednoho s nás! laughing Takže neváhejte a přispějte svým Hlasem!
Graphic Novels icon
Posted by Michelle in Graphic Novels | (0) Comments
[18 Apr 2011]
Úryvok z grafickej novely
USA Today zverejnilo ukážku z pripravovanej grafickej novely k Vampírskej akadémii. Jej prvých dvanásť strán si môžete pozrieť priamo na ich webe.

Zdroj: Richelle Mead Facebook
Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[10 Apr 2011]
Poslední oběť
Dnes vychádza český preklad knihy, ktorá uzatvára príbeh série Vampýrska akademie - Poslední oběť.

Svoju kópiu si môžete zakúpiť ako v kamenných kníhkupectvách, tak i cez webové stránky nakladatelstva DOMINO. Slovenskí fanúšikovia si svoju kópiu môžu zaobstarať napríklad aj cez internetové kníhkupectvo Martinus.

Vražda. Láska. Zrada.

A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy.

Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív… (DOMINO)
Richelle Mead icon
Posted by Michelle in Richelle Mead | (0) Comments
[07 Apr 2011]
GalleyCat: Detaily zo spin-off série
Web Mediabistro.com zverejnil rozhovor s Richelle, v ktorom prezrádza viac detailov o Bloodlines - dozvieme sa, na ktoré dve známe postavy z VA sa v novej sérii môžeme tešiť, po čom musela Richelle pri písaní pátrať a aké výzvy ju pri písaní Bloodlines čakali.

Preklad rozhovoru nájdete vo FULL STORY.

Richelle Mead napísala sériu Vampire Academy – príbeh o dvoch nadprirodzených najlepších priatelkách. Sériu minulý rok uzatvorila kniha Last Sacrifice. GalleyCat získala ďalšie exkluzívne detaily o Bloodlines, blížiacej sa spin-off sérii Vampire Academy.

Q: Čo charakteristické pre Vampire Academy zostane zachované v spin-off sérii Bloodlines?

A: V podstate zostávame v tom istom paranormálnom svete, takže tam budú tie isté bytosti a tie isté pravidlá, ktoré už poznáme z prvej série – rovnako ako mnoho tých istých postáv. A hoci sa rozprávačka svojím štýlom od Rose odlišuje, vela vecí, ktoré čitatelia z mojich príbehov poznajú, tam zostávajú: humor, množstvo emócii a príšerného napätia.

Zdroj: Mediabistro.com

Prečítať celý článok
Richelle Mead icon
Posted by Michelle in Richelle Mead | (0) Comments
[02 Apr 2011]
Vampires.com: Rozhovor s Richelle
Richelle Mead poskytla webu VAMPIRES.COM exkluzívny rozhovor o Vampire Academy a Bloodlines. Jeho slovenský preklad nájdete vo FULL STORY.
Richelle Mead rozhodne nie je žena, ktorá potrebuje predstavovať. Ako autorka velmi populárnej série Vampire Academy je známe takmer každému fanúšikovi upírov. Mala som to šťastie porozprávať sa s Richelle o konci Vampire Academy, o začiatku Bloodlines a o mnohých ďalších veciach!

Zdroj: Vampires.com

Prečítať celý článok
Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[22 Mar 2011]
CZ hlášky z Vampire Academy
Konečne sa mi po velmi dlhom čase podarilo spísať hlášky z českého prekladu Vampire Academy. Ak to takto pôjde ďalej, tak možno čoskoro pridám aj hlášky z ostatných vydaných dielov. Dovtedy si na staré dobré časy môžete pospomínať s mojimi oblúbenými hláškami z prvého dielu, ktoré nájdete ako v sekcii VAMPIRE ACADEMY, tak i v celom článku.

V prípade, že vám tam chýba nejaká vaša oblúbená hláška, napíšte ju do komentára a ja ju tam pridám. (Ospravedlňujem sa tiež za prípadné preklepy. Opisovala som to z knihy a tá so mnou maximálne odmietala spolupracovať.)

Prečítať celý článok
Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[17 Mar 2011]
Nick Kid's Choice Awards
Hlasujte za VA na Nick Kid's Choice Awards. Čím väčšiu pozornosť Vampírska akadémia získa, tým väčšia je pravdepodobnosť, že si ju nejaké filmové štúdio všimne!

Let´s vote! vamp

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews