wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[13 Jun 2011]
Vampýrská akademie - KOMPLET
Dnes vychádza tzv. Vampire Academy komplet - teda komplet všetkých šiestich kníh prvej VA série v českom preklade! Takže ak zatial doma svoje vlastné kópie nemáte, ale chceli by ste, využite túto šesť v jednom ponuku. Komplet si môžete objednať priamo na webe vydavatelstva DOMINO.Graphic Novels icon
Posted by Michelle in Graphic Novels | (0) Comments
[12 Jun 2011]
Obrázok Rose a Masona z novely
Emma Vieceli (ilustrátorka grafickej novely) už pracuje na ilustráciách pre Frostbite a na svojom účte na Deviantart.com zverejnila tento obrázok Rose a Masona.

Graphic Novels icon
Posted by Michelle in Graphic Novels | (0) Comments
[12 Jun 2011]
Avatary na Twitter od Emmy
Emma Vieceli (ilustrátorka grafickej novely) zverejnila na svojom webe 12 twitterovských avatarov k Vampire Academy, ktoré si môžete stiahnuť a použiť na svojom twitteri :)

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[12 Jun 2011]
50 slov z Bloodlines
Penguin Paranormal zverejnilo týchto 50 slov z Bloodlines:
“Can you draw a skeleton riding a motorcycle with flames coming out of it? And I want a pirate hat on the skeleton. And a parrot on his shoulder. A skeleton parrot. Or maybe a ninja skeleton parrot? It’d be cool if the biker was shooting some ninja throwing stars.”

Pokus o preklad:
"Môžete nakresliť kostru jazdiacu na motorke, z ktorej vychádzajú plamene? A chcem, aby kostra mala pirátsky klobúk. A papagája na ramene. Kostrového papagája. Alebo ninju kostrového papagája? Bolo by super, ak by motorkár hádzal nejakými ninja vrhacími hviezdami."

Richelle už dávnejšie na svojom facebooku alebo twitteri (už si nie som istá) spomínala scénu s Adrianom a tetovaním. Žeby to bolo ono? Rozhodne to znie ako niečo, čo by mohol Adrian vypustiť z úst. laughing

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[03 Jun 2011]
FAQ o Bloodlines
Richelle dostáva denne množstvo otázok týkajúcich sa jej najnovšej série Bloodlines, ktorej prvý diel vychádza 23. augusta 2011. Rozhodla sa preto spísať FAQ (často kladené otázky), z ktorého sa dozvedáme množstvo nových a zaujímavých informácii. V prvom rade je to oficiálna anotácia k prvému dielu Bloodlines a druhou asi najzaujímavejšou informáciou je názov druhého dielu. To a ešte viac sa dočítate vo FULL STORY.
Čo je Bloodlines? Nebolo Last Sacrifice finálnou knihou Vampírskej akadémie?
Last Sacrifice bolo poslednou knihou o Rose. Bloodlines je spin-off séria zasadená do rovnakého sveta Morojov, Strigojov a dhampírov. (Bloodlines je tiež názov prvej knihy série). Takže, VA sa technicky skončilo... ale svojím spôsobom ani nie. Chystáme sa len chvílu rozprávať príbeh niekoho iného a dať úbohej Rose pauzu. Ak by som pokračovala v Rosinom príbehu, nebolo by to príliš ružové. Mohlo by sa jej prihodiť vela zlých vecí!
Zdroj: Blue Succubus
Prečítať celý článok
Graphic Novels icon
Posted by Michelle in Graphic Novels | (0) Comments
[02 Jun 2011]
Grafická novela - Obrázky od Richelle
Richelle na svojom blogu a twitteri zverejnila dva obrázky týkajúce sa VA grafickej novely, ktorá vychádza v anglicky hovoriacich krajinách už 23.8. - teda v rovnaký deň ako i prvá kniha zo spin-off série - Bloodlines.

Prvý obrázok - slovami Richelle - zachytáva: "Jeden z piatich najúžasnejších obrázkov z VA grafickej novely." laughingNa druhom vidíme Richellinu kópiu grafickej novely a jednu špecifickú scénu, ktorú si určite všetci velmi dobre pamätáme laughingZdroj: Blue Succubus, Twitter
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[07 May 2011]
Q&A with Preger
Pred istým časom zverejnili Pregeri na OVAM ďalšiu dávku odpovedí na otázky fanúšikov ohladom filmu. Vo všeobecnosti sa tam nedozvieme nič nové, štúdio ešte stále nemajú, takže to nie sú žiadne prevratné informácie. V každom prípade je to rozhovor celkom zaujímavý a je z neho cítiť, že sa naozaj snažia z Vampire Academy vytvoriť čo najlepší film.
1. Plánujete urobiť z každej knihy samostatný film alebo premýšlate nad zlúčením niektorých častí?

Áno ku každej otázke. Ideálne by bolo nechať každej knihe vlastný priestor. No keďže prvý film v sérii je vždy kritický čo sa týka úspechu a ďalšieho pokračovania, myslíme si, že prvá kniha (VA) by mohla byť čiastočne skombinovaná s knihou druhou (FB), aby sme naozaj uchvátili obecenstvo.


Preklad rozhovoru nájdete vo FULL STORY

Zdroj: Official VAMPIRE ACADEMY Movie

Prečítať celý článok

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews