wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[15 Jul 2011]
Bloodlines Teaser#1
Na Bloodlines - The OFFICIAL global page zverejnili prvú teaser hlášku z Bloodlines. Tiež je známe, že 18/19 Júla (podla toho, v ktorej časti sveta žijete tongue), by mal vyjsť prvý Bloodlines teaser trailer. Okolo trailerov je vo svete VA (alebo BL, ako chcete :) dosť velké haló, najmä čo sa týka vybraných hercov. Už teraz vieme, že v traileroch určite uvidíme Sydney, Jill a Adriana, no tiež Rose a Dimitriho, čo mne osobne nejde príliš do hlavy, vzhladom k tomu, že podla Richelliných slov mali mať v Bloodlines len nejaké malé cameo. Uvidíme, čo z toho napokon bude.

Ale teraz už k tomu teaseru:

"You don't have to play coy with me," he said, rolling his dark eyes. "I get it. I mean, it seems like cheating to me, but I guess not everyone cares about honor."

"Nehraj sa na zdržanlivú," povedal, prekrúcajúc svojimi tmavými očami. "Chápem to. Teda, mne to pripadá ako podvádzanie, ale myslím, že nie každý si robí starosti so cťou."

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[11 Jul 2011]
Pokrevní pouta
Na stránkach nakladatelstva DOMINO boli zverejnené prvé informácie o českom preklade spin-off série Bloodlines. Vyzerá to tak, že prvý diel by mal vyjsť pod názvom "Pokrevní pouta"28.11.2011, čo je naozaj extrémne krátka doba, vzhladom k tomu, že originál vychádza 23. augusta. Nakolko oficiálna je uverejnená obálka, to neviem, ale podla môjho názoru by ju ešte mohli trochu upraviť. Minimálne ma teší, že sa aj pri tejto sérii rozhodli zachovať pôvodné americké obálky – hoc len z polovice vamp

Tá druhá obálka je nová oficiálna britská verzia. Angličania si to rozmysleli, rozhodli sa upustiť od tej šialene bielej obálky, ktorú nám pred časom predstavili a radšej sa vrátili k pôvodnej americkej. Ak vás teda ešte zaujíma i česká anotácia k prvému dielu Bloodlines, nájdete ju na webe DOMINA alebo vo FULL STORY. Upozorňujem, že obsahuje informácie týkajúce sa konca Vampire Academy. Nepredpokladám síce, že sa medzi vami nájde vela tých, ktorí poslednú časť VA ešte nečítali. Ale ak by tu niekto taký náhodou bol, anotáciu by mal pre vlastné dobro vynechať.
Prečítať celý článok
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[09 Jul 2011]
Obálka The Golden Lily
Richelle na svojom blogu zverejnila takmer na 95% oficiálnu obálku druhého pokračovania Bloodlines série: The Golden Lily, ktorá by mala v anglicky hovoriacich krajinách vyjsť už v Máji 2012. Podla všetkého by mala zachytávať Jill a Sydney.

Extra icon
Posted by Leca in Extra | (0) Comments
[30 Jun 2011]
Pro každého něco
V poslední době jsem narazila na pár zajímavostí ze světa Richelle Mead. No a díky mé neaktivitě (shame on me) jsem si řekla, že je načase se o ně s Vámi podělit...

První věc se vztahuje k Dark Swan series - nevybavuju si, jestli už tady o tom byla zmínka, ale i příběh Eugenie Markham (další knižní série z pera Richelle Mead) už si také vzali napaškál tvůrci grafických novel. Richelle na svém blogu postla pár stránek z komixu a vypadá to docela dobře...

Druhá informace se týká Emmy Vieceli a jejích kreseb k Frostbite. Tady najdete nějaké nové, rozpracované kousky.

A poslední věc se týká "chystaného" filmu k VA. MTV zveřejnilo zajímavý seznam "nejočekávanějších" hereckých obsazení do filmů, které budou natočeny na motivy knih. Krom The Host a nebo třeba Mortal Instruments je tam zmíňka i o Vampire Academy a o obsazení Rose a Dimitriho.

Zdroje: blog RM, sk.com, MTV
VampArt icon
Posted by SunnyWill in VampArt | (0) Comments
[28 Jun 2011]
Fanúšikovské video k Shadow Kiss
Dostalo sa mi od Michelle obrovskej pocty pridať sa k VA teamu a "spravovať" novú sekciu s názvom VampArt kde budem uverejňovať rozličné fanúšikovské kreácie na ktoré narazím či už to budú fotografie,kresby,videá...Dúfam že budete s mojimi vyhladávacími schopnosťami spokojní a ja sa budem snažiť pravidelne vás zásobovať nejakými zaujímavými príspevkami.

Dlho som premýš¾ala čo pre vás vybrať ako prvé a potom som si spomenula na jedno video k Shadow Kiss,ktoré som prednedávnom videla a ktoré ma naozaj zaujalo.Jeho autorkou je talentovaná mrsdarcy27.

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[28 Jun 2011]
Anglická obálka Bloodlines
Bola zverejnená anglická paperbacková obálka Bloodlines, ktorá vyzerá - vôbec nie prekvapivo - úplne ináč než tá americká hardbacková. Ak si teda plánujete objednávať paperback Bloodlines napríklad z Book Depository, hladajte túto obálku:Dnes tiež vychádza nové vydanie prvého dielu Vampire Academy, ktoré obsahuje i prvú kapitolu Bloodlines. Môžeme teda počítať s tým, že vo velmi blízkej dobe by sa mohla objaviť i na internete :)
Richelle Mead icon
Posted by Michelle in Richelle Mead | (0) Comments
[13 Jun 2011]
Sukuba 1 - Trápení
Dnes vychádza v českom preklade prvý diel zo série o Georgine Kincaid pod názvom Sukuba 1 - Trápení. Pri tejto príležitosti som sa rozhodla vytvoriť na našom VA webe podstránku venovanú špeciálne tejto sérii, ktorej prvý diel bol zároveň i debutovým pre Richelle Mead. Po informatívnej stránke je web zatia¾ chudobný, ale určite sa čoskoro rozkvitne :)

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews