wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Site Stuff icon
Posted by Michelle in Site Stuff | (0) Comments
[23 Dec 2012]
Šťastné a veselé Vianoce!
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[18 Dec 2012]
The Indigo Spell Teaser trailer #1
Láska, ktorá ťa desí

"I´m always surrounded by them here, by that taint, you know? I feel like I can´t breathe half the time."

Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[18 Dec 2012]
VA film: Scenárista a scenár
Kto vie, ten vie, kto nevie, ten bude prekvapený. Po dlhom čase sa okolo filmu konečne deje niečo, čo stojí za zmienku. A hoci to stále nie je dôvod k tomu, aby sme mohli začať výskať - od radosti alebo od žialu - faktom zostáva, že Don Murphy oznámil, že VA film má svojho SCENÁRISTU, ktorým je Dan Waters. Waters pracoval na filmoch ako Heathers, Demolátor či Batman sa vracia. A aby toho nebolo málo, hotový je dokonca aj SCENÁR!

Don Murphy o scenári povedal: "Dan napísal brilantný scenár pre Vampire Academy. Vkusný a zábavný, dôvtipný, jednoducho skvelé čítanie - bude z toho ohromný film."


K Donovi a Mikovi Pregerovi, ktorí boli doteraz známi ako jediní producenti filmu, sa podla všetkého pridala aj Susan Montford. Tá produkovala filmy ako Real Steel: Ocelová päsť či Shoot 'Em Up.

Táto správa pravdaže neznamená, že sa filmu NAOZAJ dočkáme. Je to malý posun vpred, avšak otázka, či Vampire Academy film dostane predsa len červenú, je ešte stále vo hviezdach.

Zdroj: Official VAMPIRE ACADEMY Movie, ShadowKissed.net
Vampire Academy (Books) icon
Posted by Michelle in Vampire Academy (Books) | (0) Comments
[05 Dec 2012]
Upírska akadémia - vydaná!
Na Slovensku dnes vyšiel prvý diel Vampire Academy v slovenskom preklade a to pod názvom - kto to ešte nevie - Upírska akadémia. O jej vydanie sa postaralo vydavatelstvo Slovart a Akadémia vďaka nim získala vskutku krásnu obálku a ešte k tomu aj v hardbacku s ohromnou čiernou oriezkou. Ak sú tu teda nejakí slovenskí fanúšikovia, ktorí nemajú doma svoju českú či anglickú verziu, oplatí sa uchmatnúť si túto. Posúďte sami.


Anotácia:
Toto nie je ďalšia tuctová upírska séria. Je to najlepšia upírska séria! Ak milujete knihy o upíroch, toto si musíte prečítať. Ak nenávidíte knihy o upíroch, toto by ste si naozaj mali prečítať. Ak ani nečítate knihy o upíroch, týmito musíte začať!

Akadémia sv. Vladimíra nie je ďalšou z radu nudných internátnych škôl uprostred amerických hôr. Na tejto akadémii sa mladí upíri priúčajú tajom mágie a dampíri, v ktorých sa zmiešala krv upírov a ¾udí, sa tu učia ich brániť. Upírka Lissa je morojská princezná, posledná zo svojho rodu, a jej najlepšia priate¾ka Rose je dampírka vycvičená na jej ochranu. Pred dvoma rokmi utiekli z Upírskej akadémie a pretĺkali sa naším svetom. No ich čas vypršal a skupina dampírskych strážcov ich priváža späť. Medzi múrmi akadémie na nich číha ve¾ké nebezpečenstvo. Nielen zo strany závistlivých spolužiakov, ale hlavne Strigojov, najnebezpečnejších upírov, ktorých nikto a nič nezastaví.
Site Stuff icon
Posted by Leca in Site Stuff | (0) Comments
[29 Nov 2012]
New Affs
Naše CZ/SK fandomovská VA základna se rozrostla o zahraniční spřátelení stránky. Pro ty z Vás, kteří umíte anglicky a nebo holansky, tak je můžete prozkoumat.Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[25 Nov 2012]
Bloodlines #4
Ešte sme sa nedočkali ani tretieho pokračovania Bloodlines série a Richelle nám už poskytla názov štvrtého dielu, ktorý bude znieť...
THE FIERY HEART!

A aby toho nebolo málo, vieme ešte aj to, že kniha bude písaná z pohladu Sydney a zároveň aj Adriana! Pravdepodobne sa to bude striedať po kapitolách, takže zostáva zachovaná prvá osoba, bude sa obmieňať len pohlad.

Zdroj: Blue Succubus

Georgina Kincaid Series icon
Posted by Leca in Georgina Kincaid Series | (0) Comments
[23 Nov 2012]
Domino news
Nakladatelství Domino nám potvrdilo, že na jaře 2013 vydá již pátý díl knižní série o Georgině Kincaid. Český překlad ponese název Sucuba: Stíny. Olga Hruzíková z nakladatelství dále infomovala, že závěrečná kniha této série je plánovala na podzim příštího roku a bude se jmenovat Sucuba: Odhalená.
Další fantasy sérii od Richelle Mead - Dark Swan - zatím nemají zahrnutou v edičním plánu a v blízké době její vydání neplánují.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews