wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[17 Feb 2013]
Danila Kozlovskij [Dimitri Belikov]
Do začiatku natáčania zostáva ešte vela času, ktorú tu na tomto webe strávime - okrem iného - aj postupným predstavovaním jednotlivých hercov, ktorí stvárnia naše oblúbené postavy.

Ako prvý nám padol za obeť Danila Kozlovskij.

Danila Valerjevič Kozlovskij je ruský filmový a divadelný herec, narodený 3. mája 1985 v Moskve. V roku 2002 ukončil štúdium na Moskovskom kadetskom zbore Jána Kronštadtského a v roku 2007 promoval na Štátnej akadémii divadelného umenia v Petrohrade. Od roku 2006 je členom Malého dramatického divadla v Moskve.

Vo filmovej adaptácii Vampire Academy si zahrá rolu dhampíra Dimitriho Belikova.

Prečítať celý článok
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[12 Feb 2013]
The Indigo Spell - vydané!
V anglicky hovoriacich krajinách dnes vyšlo tretie pokračovanie Bloodlines série – THE INDIGO SPELL. Jeho českého prekladu by sme sa mohli dočkať už v jeseni tohto roku a mal by vyjsť podnázvom Pokrevní pouta 3: Indigové kouzlo.

Osudný okamžik otřásl Sydniným světem a ona nyní musí hledat ztracený balanc a volit mezi hodnotami Alchimistů a vlastním srdcem. Aby toho nebylo málo, do cesty se jí zaplétá svůdný rebel Marcus Finch - bývalý alchimista, který se vzepřel své víře a žije na útěku. Snaží se jí předvědčit, že Alchimisté jsou banda lhářů a jejich záměry nejsou tak šlechetné, jak si Sydney myslí... Sydney touží po svobodě, po životě bez opratí, ale když se má postavit proti těm, které miluje, zjišťuje, že nic není tak jednoduché, jak si myslela... Hluboko v ní je zakořeněná mocná prastará magie. A když pátrá po černokněníkovi, který pomalu ničí jednu mladou čarodějku za druhou, uvědomuje si, že jí tolik opovrhovaná kouzla jsou možná to poslední, co jí může zachránit...

Behom uplynulých niekolkých týždňov nám z oficiálnej stránky Bloodlines série naservírovali množstvo a množstvo hlášok. Medzi ne primiešali aj zopár stôp o tom, kto je záhadný Marcus Finch, s ktorého menom sme sa stretli už v The Golden Lily. Všetky stopy som zhrnula do pokračovania tohto článku, aby ste mali nad čím uvažovať, než sa vám The Indigo Spell dostane do rúk tongue

Prečítať celý článok
VampArt icon
Posted by Leca in VampArt | (0) Comments
[11 Feb 2013]
Vampire Academy Fan Videa
Oznámení oficiálního obsazení ústřední VA trojky znamenalo velký boom i u "vidderů". Na YT se objevila masa musci videí, kde už nefigurují Odette, Sophia, nebo Lindsey jako Rose a Ben, či Taylor jako Dimitri. Našla jsem si chvilku a probrala jsem se jimi. Sami posuďte jestli jsou videa povedená...
Další videa najdete ve full story. tongue
Prečítať celý článok
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[07 Feb 2013]
Zoey Deutch: Beautiful Creatures
Niektorí to možno viete, niektorí to možno neviete, v každom prípade pravdou zostáva, že Zoey Deutch, ktorá si vo filme Blood sisters zahrá našu Rose, sa objaví vo filmovej adaptácii knižnej série Beautiful Creatures napísanej dvojicou autoriek Kami Garcia a Margaret Stohl.

Ethan žije v městečku Gatlin v Jižní Karolíně celý život, stejně jako celé generace jeho rodiny. A jedno ví bezpečně – tady se nikdy nic nemění, nikdy se nic neděje. Pak se však objeví Lena Duchannesová a najednou není nic takové, jako bylo dřív. Ethan postupně zjišťuje, že výstřední, zvláštní, nešťastná a nesmírně přitažlivá Lena je z rodiny mocných Zaklínačů a o jejích šestnáctých narozeninách na ni má dopadnout kletba – kletba, která ohrožuje její život. Lenu a Ethana však k sobě váže hlubší pouto, než kterýkoli z nich tuší, a Ethan je možná Leninou jedinou nadějí. [goodreads]

Zoey hrá postavu Emily, bývalej priatelky hlavného hrdinu Ethana.

Film sa bude v českých a slovenských kinách premietať už od 14.02.2013 a objavia sa tam herci ťažkého kalibru ako Emma Thompson, Jeremy Irons či Emmy Rossum. Hlavnú hrdinku Lenu hrá Alice Englert a Ethana stvárni Alden Ehrenreich. Viac informácií o filme ale i o samotných knihách sa dozviete na oficiálnej českej stránke na Facebooku.

V pokračovaní článku nájdete obrázky z filmu, trailery, ukážku so Zoey, ale tiež zopár rozhovorov - dokonca aj na tému Vampire Academy.

Prečítať celý článok
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[02 Feb 2013]
Vampire Academy: Blood sisters
Po vyše dva a pol roku snaženia spoločnosti Preger Entertainment priniesť na filmové plátna našu oblúbenú Vampire Academy, sme konečne dospeli do dňa, kedy sa sny (pre niekoho možno nočné mory), stávajú skutočnosťou. Rozoberme si teda jednotlivé fakty, ktoré už o filme po dnešnej noci vieme:

Spoločnosti Reliance Entertainment a IM Global sa rozhodli spolufinancovať natočenie zatial prvého zo šiestich noviel, ktoré tvoria sériu Vampire Academy. Ako už vieme, scenáristom je Daniel Waters, ktorý napísal scenár k slávnej komédii Heathers a jeho brat, Mark Waters, režíroval známe Mean Girls. "Bola to najlepšia prvá verzia scenára, akú som kedy čítal, a to beriem do úvahy aj ďalšie bratove scenáre," povedal Mark Waters. "Pre nás je to vysnívaný projekt, keďže sme spolu chceli pracovať už takú dlhú dobu. Richellina mytológia a svet, ktorý vytvorila, sú také reálne a jasné. Tie decká riešia skutočné problémy dnešnej doby. A pijú krv."

Producentmi filmu sú už nám známy Michael Preger, Don Murphy a Susan Montford. Výkonným producentom sa stal Stuart Ford z IM Global. "Je to natolko odlišné od všetkých tých vážnych a formálnych filmov," hovorí Ford. "Toto [VA] je ako kombinácia Mean Girls a Hunger Games. Je to vkusne neúctivé, zvodné a plné zábavy. A my sme na takýto typ filmu zohnali toho pravého režiséra."

Prečítať celý článok
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[02 Feb 2013]
VA film: Herci obsadení!
Podla najnovších informácií to vyzerá tak, že film Vampire Academy sa nám už pomaly začína obsádzať. Dnes v noci zverejnili na OVAM mená troch hercov, ktorí stvárnia našu hlavnú trojku. Sú to Zoey Deutch, Lucy Fry a Danila Kozlovskij.

Zároveň sa zdá, že názov filmu bude premenovaný na BLOOD SISTERS, teda Pokrvné sestry.

Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[21 Jan 2013]
The Indigo Spell Teaser trailer #6
Láska, ktorá ťa ohrozuje

Bez ohladu na to, ako sebavedome sa cítiš, bez ohladu na to, aká opatrná si myslíš, že si, veci sa ti vytrhnú spod kontroly.

Prečítať celý článok

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews