wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Richelle Mead icon
Posted by Leca in Richelle Mead | (0) Comments
[15 Apr 2013]
Second twitter chat - překlad
Jak jsem slíbila, tak činím. Je tady druhá část twitter chatu s autorkou Vampire Academy, Bloodlines a dalších skvělých knižních sérií.
V druhé části se zase dozvíte/nedozváte věci, které se týkají přeevážně Bloodlines a postav z VA. V růkávu mám ještě nějaké rozhovory s Richelle a pak i dva s Danilou.

Text najdete v celém článku. Enjoy!
Prečítať celý článok
Richelle Mead icon
Posted by Leca in Richelle Mead | (0) Comments
[10 Apr 2013]
Překlad prvního twittrového chatu
Po dlouhé době přikládám i já ruku k dílu (klobouk dolů nad tvou aktivitou, Chelle) a přináším Vám první z řady překladů rozhovorů, které se týkají Vampyre Academy světa. Můžete se těšit na rozhovory s Richelle, nebo s nedávno osazeným hercem do role Dimitriho - Danilou... Takže "stay tuned", pokusím se co týden přidat jeden překlad.

Jako první padla volba na starší chatovou party, kterou uspořádala Richelle Mead na svém twitteru. Jedná se o první ze dvou částí. Mead odpovídala na hromadu otázek, které se většinou týkaly její Bloodlines série.

Překlad najdete ve full story.
Prečítať celý článok
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[07 Apr 2013]
The Fiery Heart - Prvé ukážky
Sotva sme sa dočkali vydania The Indigo Spell v originále a už nás Richelle zasypáva ukážkami z The Fiery Heart.

Jednu kratšiu z Adrianovho pohladu zverejnila na svojej FB stránke:

Rowena Clark and I had met on the first day of our mixed media class. I’d sat down at her table and said, “Mind if I join you? Figure the best way to learn about art is to sit with a masterpiece.” Maybe I was in love, but I was still Adrian Ivashkov.
Prečítať celé>>

A jednu dlhšiu už tradične z pohladu Sydney, ktorú si môžete prečítať tuto. Ukážka môže obsahovať spoilery!

Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[07 Apr 2013]
Filmová rekapitulácia: Blood sisters (2)
Oficiálnym distributorom VA filmu v Čechách (a zrejme aj na Slovensku) je Hollywood C. E.. (Zdroj)
Producenti filmu sa po dlhšej dobe znovu ozvali s niekolkými novinkami. (Zdroj)
  • Casting je oficiálne v plnom prúde.
  • Režisér Mark Water práve teraz pracuje na výbere tých správnych lokácií. Správa o tom, že sa bude natáčať v Európe sa napokon ukázala byť pravdivá, točiť sa bude hlavne v a okolo UK.
  • Produkcia by mala ideálne začať posledný májový týždeň.
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[17 Mar 2013]
Filmová rekapitulácia: Blood sisters (1)
Prinášame vám stručný súhrn informácii o prvom VA filme, ktoré nám boli doposial odhalené:

Premiéra Vampire Academy: Blood sisters bola stanovená na 14.2.2014. Zhodou okolností je to rovnaký dátum, kedy mal tento rok premiéru film Nádherné bytosti, v ktorom sme mohli vidieť hrať Zoey. (Zdroj)


Vedúca castingu pre VA film, @Marci Liroff, zverejnila na svojom Instagrame hneď niekolko fotiek našich hercov: Marci a Danila, Marci v spoločnosti Lucy a dve staršie fotky Zoey a Lucy v okamihu, kedy sa dozvedeli, že získali svoju rolu.


Natáčanie sa možno začína až v lete, no Zoey a Danila už teraz trénujú, aby sa dostali do tej správnej formy. Zoey o svojom tréningu už dávnejšie tweetovala, no nedávno sa objavila aj jedna vtipná fotografia zo samotného tréningu. Richelle sa o tejto fotke - ale i o tom, v akej forme si ona vždy Rose predstavovala (keďže sa niektorí fanúšikovia zvykli sťažovať, že Zoey nemá na Rose tie správne krivky) - vyjadrila v článku na svojom blogu.


Ak poctivo navštevujete Twitter a nemáte zatial jasno v tom, aké sú oficiálne účty ludí zapletených do filmu, tuto máte jednotlivé odkazy: @OfficialVAMovie, @ZoeyDeutch, @KozlovskyD, @LucyFryOfficial
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[03 Mar 2013]
Zoey Deutch [Rose Hathaway]
Pokračujeme v predstavovaní hlavných hereckých predstavitelov filmového spracovania Vampire Academy: Blood sisters. Dnes sa pozrieme bližšie na Zoey Deutch.

Zoey Deutch – celým menom Zoey Francis Thompson Deutch – je americká herečka, narodená 10. novembra 1994 v Los Angeles, Kalifornii. Navštevovala Oakwoodskú strednú v Los Angeles, zároveň však študovala na Los Angeleskej umeleckej škole so zameraním na divadlo. Popritom navštevovala i špeciálnu hereckú školu Young Actors Space, ktorej absolventmi sú dnes mnohí známi a úspešní herci.

Vo filmovej adaptácii Vampire Academy si zahrá rolu dhampírky Rose Hathaway.

Prečítať celý článok
Bloodlines icon
Posted by Michelle in Bloodlines | (0) Comments
[03 Mar 2013]
The Fiery Heart - obálka
Nedávno sa na internete objavila obálka k už v poradí štvrtému pokračovaniu Bloodlines série - The Fiery Heart. Určite je nám všetkým jasné, že zachytáva Sydney a Adriana, a podla slov Richelle bude štvrtý diel ešte vzrušujúcejšie ako Indigo Spell. Rozhodne sa máme na čo tešiť.

Dátum vydania knihy je v anglicky hovoriacich krajinách momentálne stanovený na 19. november 2013, český preklad by potom mohol vyjsť možno tak pol roka na to - niekedy v apríli/máji (to je len môj súkromný odhad). Medzitým sa český fanúšikovia môžu tešiť na vydanie Indigového kúzla, ktoré nám vydavatelstvo DOMINO prinesie už túto jeseň.

Anotáciu k The Fiery Heart - zatial iba v angličtine - nájdete v pokračovaní článku. Bola zverejnená na stránke Amazonu a nemala by obsahovať výrazné spoilery, ale čítajte ju len na vlastné riziko. Sama som ju ešte nečítala, keďže ma Indigo Spell iba čaká na poličke, a teda aj preklad tejto anotácie vám prinesieme až postupom času.
Prečítať celý článok

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews