wz
OZNAM: Od 27.01.2015 funguje naša stránka VAMPIRE ACADEMY na novej adrese - www.vampire-academy.wz.sk!
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[19 Jul 2013]
Filmová rekapitulácia: Blood sisters (3)
Už dlhšiu dobu sa na webe neobjavili žiadne novinky, aj keď je pravdou, že vo svete VA sa toho práve teraz deje viac než dosť. Preto vám prinášame aspoň menšiu rekapituláciu informácií týkajúcich sa filmu alebo hercov.

Naposledy sme uviedli informáciu, že distribútorom VA filmu v Čechách bude Hollywood C. E.. Dnes už vieme aj to, že distribútorom Blood sisters na Slovensku bude zase Continental film.

Žiadne oficiálne fotky zatial nemáme, ale herci a producenti pravidelne postujú fotky na instagrame alebo na oficiálnej facebookovskej stránke filmu. Výber z tých najzaujímavejších z nich nájdete aj v albume na našej facebookovskej stránke.

Richelle sa konečne dostala do Londýna, kde mohla osobne nahliadnuť do zákulisia natáčania Blood sisters a napísala o tom aj dve príspevky, v ktorých sme sa dozvedeli zopár zaujímavostí ako napríklad:

  • Richelle sa počas svojej návštevy stretla s niekolkými hercami a to konkrétne Zoey, Lucy, Cameronom, Dominicom, Sami či Sarah a ďalšími. Vďaka jej komentáru sa tiež dozvedáme, že Chris Mason, ktorý bude hrať postavu Raya, hrá vlastne postavu Jesseho kamoša Ralfa (ktorého z neznámej príčiny premenovali) a herečka Bronté Terrell hrá Morojku Camille Conta.


  • Autorka sa samozrejme zhovárala aj s hercami - o Zoey sa vyjadrila, že je rovnako energická ako Rose a preberali spolu nadšenosť VA fanúšikov, s Lucy sa zas rozprávala o písaní (a uistila nás, že vo filme bude mať Lissa správne zelené oči). Dievčatá sú vraj také odlišné, ako boli Rose a Lissa, no aj napriek tomu "jedna druhú perfektne dopĺňajú".


  • Cameron sa ju tiež snažil presvedčiť (z očividných dôvodov), aby prepísala Masonov nešťastný koniec. A hoci sa Richelle vždy vyjadrovala, že sa kvôli jeho tragickej smrti nikdy necítila previnilo, po stretnutí s Cameronom, ktorý je podla nej velmi milý a vtipný, sa všetko zmenilo a ona konečne cíti vinu.


  • Richelle sa v prvý deň svojej návštevy zúčastnila natáčania scény v triede, preto nestretla žiadneho zo starších hercov. Avšak cestou z večere sa stretla aj s Danilom, ktorý práve prichádzal do práce. Podla jej slov sa v jeho prítomnosti cítila velmi príjemne a jeho angličtinu považuje za lepšiu než svoju vlastnú.


Celé príspevky si môžete prečítať na autorkinom blogu: 1.časť a 2.časť.
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[13 Jun 2013]
Lucy Fry [Lissa Dragomir]
Po kratšej odmlke pokračujeme v predstavovaní hercov, ktorých už budúci rok uvidíme vo filmovom spracovaní Vampire Academy: Blood sisters. Dnes sa pozrieme bližšie na Lucy Fry.

Lucy Fry je austrálska herečka a modelka, narodená 13. marca 1992 v Sydney. Jej prvou väčšou rolou bola postava Zoey v seriály Lightning Point, má však za sebou dlhú divadelnú minulosť, s ktorom začínala už v nízkom veku – štyri roky sa venovala divadelnému štúdiu v Zen Zo Zo a desať rokov študovala drámu a prednes v Genevieve England Studio.

Vo filmovej adaptácii Vampire Academy si zahrá Morojskú princeznú Lissu Dragomir.

Prečítať celý článok
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[23 May 2013]
Herecké obsadenie [3]

(Zlava)
Dominic Sherwood ako Christian Ozera
Sarah Hyland ako Natalie Dashkov
Joely Richardson ako královná Tatiana Ivashkov
Prečítať celý článok
Movie News icon
Posted by Michelle in Movie News | (0) Comments
[15 May 2013]
Herecké obsadenie [2]
K našej hlavnej hereckej trojke sa nedávno pridali ďalší herci:


(Zlava)
Cameron Monaghan ako Mason Ashford
Sami Gayle ako Mia Rinaldi
Olga Kurylenko ako riaditelka Ellen Kirova
Prečítať celý článok
Interviews icon
Posted by Leca in Interviews | (0) Comments
[01 May 2013]
Druhý rozhovor s filmovým Belikovem
Tak a je tady poslední z menšé kopy rozhovorů, které jsem přeložila. Rozhodně si ho přčtěte, protože D jestli něco umí, tak je to dobře odpovídat. Snad to půjde poznat i v češtině... :-D

Vpřekladu se dozvíte něco málo o Danilově nejnovějším filmu Legena č. 17 a pak taky koho z ruských či zahraničních herců obdivuje a s kým by si chtěl někdy zahrát...
Prečítať celý článok
Interviews icon
Posted by Leca in Interviews | (0) Comments
[26 Apr 2013]
Rozhovor s Danilou
Omlouvám se, že to tak trvalo. Překlad se mi na ploše laptopu válel už nějaký pátek, ale nebyla jsem schopná najít si pár minut a nahrát ho na cute news...
Každopádně si stojím za tím, že čekání stálo zato, protože jestli Danila něco umí, tak je to trefně odpovídat a setřít tak redaktorku, ať už je to sebevětší babizna...
Prečítať celý článok
Interviews icon
Posted by Leca in Interviews | (0) Comments
[19 Apr 2013]
USA Today a Entertainnent Weekly
Kromě u Richelle oblýbeného zpovídání prostřednictvím Twitteru, si sem tam najde čas, aby odpovídala na otázky samotných redaktorů. tentokrát si ji na paškál vzali novináři z USa Today a Entertainnent Weekly.
"Prozradila" detaily k dalším dílům série Bloodlines či nového knižního počinu Gameboard of Gods a zmínila se i o chystaném filmu Vampire Academy: Blood Sisters.

Překlady nejsete, jako vždy, ve full story. Příští týden se můžete těšit (konečně) na nějaký ten překlad s Danilou - a abych Vás navnadila, tak už teď můžu prozradit, že po tom, co jsem si ony dva rozhovory s ním přečetla, oblíbila jsem si ho zase o něco víc...
Prečítať celý článok

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Next >>

Content Management Powered by CuteNews